Podejmował on tematykę podróży i zwiedzania różnych krajów. Dzieci poznały cechy charakterystyczne krajów zagranicznych oraz bawiły się w piratów. Oglądając przedstawienie dzieci poznały ważne motto, że każdy jest inny i należy każdego szanować oraz akceptować takim jakim jest.                                       W dniu 9 kwietnia 2024r. w przedszkolu odbył się teatrzyk Blaszany bębenek "Pipi zwiedza świat".   Podejmował on tematykę podróży i zwiedzania różnych krajów. Dzieci poznały cechy charakterystyczne krajów zagranicznych oraz bawiły się w piratów. Oglądając przedstawienie dzieci poznały ważne motto, że każdy jest inny i należy każdego szanować oraz akceptować takim jakim jest.      W dniu 9 kwietnia 2024r. w przedszkolu odbył się teatrzyk Blaszany bębenek "Pipi zwiedza świat".   Podejmował on tematykę podróży i zwiedzania różnych krajów. Dzieci poznały cechy charakterystyczne krajów zagranicznych oraz bawiły się w piratów. Oglądając przedstawienie dzieci poznały ważne motto, że każdy jest inny i należy każdego szanować oraz akceptować takim jakim jest.     W dniu 9 kwietnia 2024r. w przedszkolu odbył się teatrzyk Blaszany bębenek "Pipi zwiedza świat".              W dniu 9 kwietnia 2024r. w przedszkolu odbył się teatrzyk Blaszany bębenek "Pipi zwiedza świat". Podejmował on tematykę podróży i zwiedzania różnych krajów. Dzieci poznały cechy charakterystyczne krajów zagranicznych oraz bawiły się w piratów. Oglądając przedstawienie dzieci poznały ważne motto, że każdy jest inny i należy każdego szanować oraz akceptować takim jakim jest.  Podejmował on tematykę podróży i zwiedzania różnych krajów. Dzieci poznały cechy charakterystyczne krajów zagranicznych oraz bawiły się w piratów. Oglądając przedstawienie dzieci poznały ważne motto, że każdy jest inny i należy każdego szanować oraz akceptować takim jakim jest.        W dniu 9 kwietnia 2024r. w przedszkolu odbył się teatrzyk Blaszany bębenek "Pipi zwiedza świat".              W dniu 9 kwietnia 2024r. w przedszkolu odbył się teatrzyk Blaszany bębenek "Pipi zwiedza świat". Podejmował on tematykę podróży i zwiedzania różnych krajów. Dzieci poznały cechy charakterystyczne krajów zagranicznych oraz bawiły się w piratów. Oglądając przedstawienie dzieci poznały ważne motto, że każdy jest inny i należy każdego szanować oraz akceptować takim jakim jest.  Podejmował on tematykę podróży i zwiedzania różnych krajów. Dzieci poznały cechy charakterystyczne krajów zagranicznych oraz bawiły się w piratów. Oglądając przedstawienie dzieci poznały ważne motto, że każdy jest inny i należy każdego szanować oraz akceptować takim jakim jest.