Nasze przedszkolaki brały udział w   konkursie pn. „KIM BĘDĘ, GDY DOROSNĘ?” organizowanego przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Jego celem jest uwrażliwienie dzieci na potrzebę planowania swojej przyszłości zawodowej i kształtowania pozytywnego wizerunku pracy zawodowej, a także rozwijanie zainteresowań artystycznych.Nasze przedszkolaki brały udział w   konkursie pn. „KIM BĘDĘ, GDY DOROSNĘ?” organizowanego przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Jego celem jest uwrażliwienie dzieci na potrzebę planowania swojej przyszłości zawodowej i kształtowania pozytywnego wizerunku pracy zawodowej, a także rozwijanie zainteresowań artystycznych.

Dzień Dziecka W dniu 01.06.2021r. we wszystkich grupach świętowaliśmy Dzień Dziecka. Jego hasłem przewodnim było „Sport to zdrowie”. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane na sportowo i brały udział w zabawach integracyjnych i konkurencjach sportowych. Konkurencje sportowe i tor przeszkód zorganizowała Akademia taekwondo „IN NAE”. Przedszkolaki świetnie się bawiły, spędzając aktywnie czas na placu zabaw. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe medale z logo naszego przedszkola i akademii „IN NAE”.
Dzień Dziecka

W maju i w czerwcu odbyły się w każdej grupie występy z okazji Dnia Mamy i Taty, który został nagrany i wysłany do rodziców . Przedszkolaki zaprezentowały śpiewy, tańce i recytacje wierszy. Wręczyły również swoim ukochanym rodzicom upominki.

Informacja z PSSE. Link do filmu wytworzonego przez WSSE w Poznaniu: