Nasze przedszkolaki brały udział w   konkursie pn. „KIM BĘDĘ, GDY DOROSNĘ?” organizowanego przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Jego celem jest uwrażliwienie dzieci na potrzebę planowania swojej przyszłości zawodowej i kształtowania pozytywnego wizerunku pracy zawodowej, a także rozwijanie zainteresowań artystycznych.Nasze przedszkolaki brały udział w   konkursie pn. „KIM BĘDĘ, GDY DOROSNĘ?” organizowanego przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Jego celem jest uwrażliwienie dzieci na potrzebę planowania swojej przyszłości zawodowej i kształtowania pozytywnego wizerunku pracy zawodowej, a także rozwijanie zainteresowań artystycznych.

W maju i w czerwcu odbyły się w każdej grupie występy z okazji Dnia Mamy i Taty, który został nagrany i wysłany do rodziców . Przedszkolaki zaprezentowały śpiewy, tańce i recytacje wierszy. Wręczyły również swoim ukochanym rodzicom upominki.