Odbyło się tam spotkanie z młynarczykiem. W trakcie spotkania dzieci oglądały prezentację multimedialną, dowiedziały się, jak funkcjonował wiatrak, z czego był zbudowany, gdzie najczęściej stawiany i co w nim produkowano. Poznały legendę o „Złym młynarczyku”. Dla "Puchatków" natomiast panie w muzeum przygotowały warsztat związany z legandą o niedźwiedziu. Przedszkolaki poznały legendę o herbie Rawicza oraz o historii naszego miasta. Kolorowały także rysunek związany z niedźwiedziem.                                                                                                                            Dzieci z grupy "Kłapouszki" w dniu 22 stycznia 2024r. , natomiast dzieci z grupy "Puchatki" dnia 26 stycznia 2024r. poszły na wycieczkę do Muzeum Ziemi Rawickiej.                                      Odbyło się tam spotkanie z młynarczykiem. W trakcie spotkania dzieci oglądały prezentację multimedialną, dowiedziały się, jak funkcjonował wiatrak, z czego był zbudowany, gdzie najczęściej stawiany i co w nim produkowano. Poznały legendę o „Złym młynarczyku”. Dla "Puchatków" natomiast panie w muzeum przygotowały warsztat związany z legandą o niedźwiedziu. Przedszkolaki poznały legendę o herbie Rawicza oraz o historii naszego miasta. Kolorowały także rysunek związany z niedźwiedziem.      Dzieci z grupy "Kłapouszki" w dniu 22 stycznia 2024r. , natomiast dzieci z grupy "Puchatki" dnia 26 stycznia 2024r. poszły na wycieczkę do Muzeum Ziemi Rawickiej.                                      Odbyło się tam spotkanie z młynarczykiem. W trakcie spotkania dzieci oglądały prezentację multimedialną, dowiedziały się, jak funkcjonował wiatrak, z czego był zbudowany, gdzie najczęściej stawiany i co w nim produkowano. Poznały legendę o „Złym młynarczyku”. Dla "Puchatków" natomiast panie w muzeum przygotowały warsztat związany z legandą o niedźwiedziu. Przedszkolaki poznały legendę o herbie Rawicza oraz o historii naszego miasta. Kolorowały także rysunek związany z niedźwiedziem.