Była to uroczystość w której wzięli udział dzieci z publicznych przedszkoli gminy Rawicz. Każdy uczestnik miał za zadanie zaśpiewać jedną kolędę lub pastorałkę. Było 12 występujących. Przedszkolaki biorące udział w przeglądzie zostali nagrodzeni brawami oraz otrzymali upominki. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielkim talentem oraz odwagą przed występem publicznym.  Dnia 7 grudnia w naszej placówce odbył się jak co roku Przegląd Kolęd i Pastorałek.  Była to uroczystość w której wzięli udział dzieci z publicznych przedszkoli gminy Rawicz. Każdy uczestnik miał za zadanie zaśpiewać jedną kolędę lub pastorałkę. Było 12 występujących. Przedszkolaki biorące udział w przeglądzie zostali nagrodzeni brawami oraz otrzymali upominki. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielkim talentem oraz odwagą przed występem publicznym.      Dnia 7 grudnia w naszej placówce odbył się jak co roku Przegląd Kolęd i Pastorałek.  Była to uroczystość w której wzięli udział dzieci z publicznych przedszkoli gminy Rawicz. Każdy uczestnik miał za zadanie zaśpiewać jedną kolędę lub pastorałkę. Było 12 występujących. Przedszkolaki biorące udział w przeglądzie zostali nagrodzeni brawami oraz otrzymali upominki. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielkim talentem oraz odwagą przed występem publicznym.      Dnia 7 grudnia w naszej placówce odbył się jak co roku Przegląd Kolęd i Pastorałek.  Była to uroczystość w której wzięli udział dzieci z publicznych przedszkoli gminy Rawicz. Każdy uczestnik miał za zadanie zaśpiewać jedną kolędę lub pastorałkę. Było 12 występujących. Przedszkolaki biorące udział w przeglądzie zostali nagrodzeni brawami oraz otrzymali upominki. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielkim talentem oraz odwagą przed występem publicznym.