Zaglądał do każdej sali z workiem pełnym prezentów. Przedszkolaki ubrane w czapki mikołajkowe miały okazję zrobić sobie z nim grupowe zdjęcie. Zadaniem dzieci było śpiewanie piosenek i mówienie wierszyków. Na koniec wszyscy dostali długo wyczekiwane prezenty. Atrakcją podczas mikołajek był także koncert świąteczny w wykonaniu absolwentki naszego przedszkola Weroniki Marchewki.                                                                                                                                                  W dniu 6 grudnia naszą placówkę odwiedził święty Mikołaj.  Zaglądał do każdej sali z workiem pełnym prezentów. Przedszkolaki ubrane w czapki mikołajkowe miały okazję zrobić sobie z nim grupowe zdjęcie. Zadaniem dzieci było śpiewanie piosenek i mówienie wierszyków. Na koniec wszyscy dostali długo wyczekiwane prezenty. Atrakcją podczas mikołajek był także koncert świąteczny w wykonaniu absolwentki naszego przedszkola Weroniki Marchewki.                          W dniu 6 grudnia naszą placówkę odwiedził święty Mikołaj.  Zaglądał do każdej sali z workiem pełnym prezentów. Przedszkolaki ubrane w czapki mikołajkowe miały okazję zrobić sobie z nim grupowe zdjęcie. Zadaniem dzieci było śpiewanie piosenek i mówienie wierszyków. Na koniec wszyscy dostali długo wyczekiwane prezenty. Atrakcją podczas mikołajek był także koncert świąteczny w wykonaniu absolwentki naszego przedszkola Weroniki Marchewki.        W dniu 6 grudnia naszą placówkę odwiedził święty Mikołaj.  Zaglądał do każdej sali z workiem pełnym prezentów. Przedszkolaki ubrane w czapki mikołajkowe miały okazję zrobić sobie z nim grupowe zdjęcie. Zadaniem dzieci było śpiewanie piosenek i mówienie wierszyków. Na koniec wszyscy dostali długo wyczekiwane prezenty. Atrakcją podczas mikołajek był także koncert świąteczny w wykonaniu absolwentki naszego przedszkola Weroniki Marchewki.       W dniu 6 grudnia naszą placówkę odwiedził święty Mikołaj.  Zaglądał do każdej sali z workiem pełnym prezentów. Przedszkolaki ubrane w czapki mikołajkowe miały okazję zrobić sobie z nim grupowe zdjęcie. Zadaniem dzieci było śpiewanie piosenek i mówienie wierszyków. Na koniec wszyscy dostali długo wyczekiwane prezenty. Atrakcją podczas mikołajek był także koncert świąteczny w wykonaniu absolwentki naszego przedszkola Weroniki Marchewki.