Była to mniej znana forma teatralna niż zazwyczaj. Musical okazał się bardzo interesujący, aktorzy mogli się poszczycić pięknymi strojami oraz scenografią. Wszystkim widzom spektakl bardzo się podobał.                                                                                                                     Dnia 5 grudnia 2023r. dzieci 6-cio letnie poszły do Domu Kultury na musical "Alicja w krainie czarów".    Była to mniej znana forma teatralna niż zawyczaj. Musical okazał się bardzo interesujący, aktorzy mogli się poszczycić pięknymi strojami oraz scenografią. Wszystkim widzom spektakl bardzo się podobał.      Dnia 5 grudnia 2023r. dzieci 6-cio letnie poszły do Domu Kultury na musical "Alicja w krainie czarów".    Była to mniej znana forma teatralna niż zawyczaj. Musical okazał się bardzo interesujący, aktorzy mogli się poszczycić pięknymi strojami oraz scenografią. Wszystkim widzom spektakl bardzo się podobał.      Dnia 5 grudnia 2023r. dzieci 6-cio letnie poszły do Domu Kultury na musical "Alicja w krainie czarów".    Była to mniej znana forma teatralna niż zawyczaj. Musical okazał się bardzo interesujący, aktorzy mogli się poszczycić pięknymi strojami oraz scenografią. Wszystkim widzom spektakl bardzo się podobał.     Dnia 5 grudnia 2023r. dzieci 6-cio letnie poszły do Domu Kultury na musical "Alicja w krainie czarów".    Była to mniej znana forma teatralna niż zawyczaj. Musical okazał się bardzo interesujący, aktorzy mogli się poszczycić pięknymi strojami oraz scenografią. Wszystkim widzom spektakl bardzo się podobał.