Language: polski
zadzwoń do nas: +48 65 545 39 68
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 41.jpg
  • IMG_0310.JPG

Zielona Flaga dla Przedszkola

W poniedziałek, 29 września w Krakowie podczas dorocznego Zjazdu Szkół dla Ekorozwoju 276 szkół z całej Polski uhonorowane zostało prestiżowymi certyfikatami, potwierdzającymi najwyższą jakość działań dla zrównoważonego rozwoju - Międzynarodową Zieloną Flagą oraz krajowym tytułem Lokalnego centrum Aktywności Ekologicznej. Międzynarodową Zielona Flagę otrzymało również Przedszkole Nr 6 im Przyjaciół Kubusia Puchatka w Rawiczu.  Nagrodę odebrała koordynator programu naszego przedszkola p. Dorota Pieprz

 

Aby uzyskać certyfikat, szkoły i przedszkola musiały spełnić wymagające kryteria, najważniejsze z nich zakłada jak największe zaangażowanie dzieci  w podejmowanych działaniach. Wyróżnienia nadawane w ramach Programu otwierają szkołom i przedszkolom drogę do międzynarodowej Sieci Eco-Schools, zrzeszającej liderów praktycznej edukacji ekologicznej z 58 krajów świata. Uroczystość wywieszenia  Zielonej Flagi, którą otrzymało przedszkole odbyła się 30.09.2014 w obecności przedszkolaków oraz p. Danuty Przybył naczelnika Wydziału Oświaty w Rawiczu.


Kontakt
PRZEDSZKOLE NR 6 w Rawiczu
im. Przyjaciół Kubusia Puchatka
63-900 Rawiczu
ul. Mikołajewicza 23
tel. +48 65 545 39 68
email: przedszkole6@rawicz.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. PRZEDSZKOLE NR 6 w Rawiczu 2015.