Language: polski
zadzwoń do nas: +48 65 545 39 68
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 41.jpg
  • IMG_0310.JPG

Konkurs plastyczny „Pocztówka z mojego miasta"

W tym roku gminny konkurs plastyczny organizowany przez Przedszkole nr 6 przebiegał pod tytułem „Pocztówka z mojego miasta".IMG 9475 Copy

Wzięły w nim udział dzieci z 6 placówek naszej gminy: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Rawiczu, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 w Rawiczu, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Zielonej Wsi, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Masłowie, Przedszkole nr 3 w Rawiczu oraz Przedszkole nr 6 w Rawiczu. W tym roku nadesłano 73 prace. Komisja konkursowa postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia przedszkolakom:
Grand Prix: Oliwia Wybierała – Przedszkole nr 3
Nagrody: Maja Marzęcka i Zuzanna Kowalska z Przedszkola nr 3, Kornel Dybka – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2
Wyróżnienia: Oliwia Gościniak, Alicja Leciejewska, Mikołaj Trzcieliński i Tamara Tomczak z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2, Amelia Macherzyńska z Przedszkola nr 3 oraz Maja Wróblewska, Nela Skrzypczak, Nikola Kuriata, Wiktoria Becella i Adam Walkowiak z Przedszkola nr 6
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki ufundowane przez Gminę Rawicz oraz Muzeum Ziemi Rawickiej.


Kontakt
PRZEDSZKOLE NR 6 w Rawiczu
im. Przyjaciół Kubusia Puchatka
63-900 Rawiczu
ul. Mikołajewicza 23
tel. +48 65 545 39 68
email: przedszkole6@rawicz.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. PRZEDSZKOLE NR 6 w Rawiczu 2015.