Language: polski
zadzwoń do nas: +48 65 545 39 68
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 41.jpg
  • IMG_0310.JPG

Pasowanie dzieci

23 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowanie na przedszkolaka". IMG 8038 Copy

To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki oraz składały uroczystą przysięgę. Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego „Aktu pasowania". Przedszkolaki złożyły odcisk palca w kronice przedszkolnej. Uwieńczeniem tego ważnego wydarzenia było wręczenie dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka.. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.


Kontakt
PRZEDSZKOLE NR 6 w Rawiczu
im. Przyjaciół Kubusia Puchatka
63-900 Rawiczu
ul. Mikołajewicza 23
tel. +48 65 545 39 68
email: przedszkole6@rawicz.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. PRZEDSZKOLE NR 6 w Rawiczu 2015.