Pasowanie dzieci

23 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowanie na przedszkolaka". IMG 8038 Copy

To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki oraz składały uroczystą przysięgę. Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego „Aktu pasowania". Przedszkolaki złożyły odcisk palca w kronice przedszkolnej. Uwieńczeniem tego ważnego wydarzenia było wręczenie dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka.. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.